השכרת מצננים – איך עושים את זה בצורה נכונה

אחת הבעיות איתה מתמודדים ישראלים שרוצים לארגן אירוע בשטח פתוח, בפרט כשמדובר על אירוע בחודשי מאי-אוגוסט, ולעיתים גם בחודשים אחרים בשנה, הוא מזג האוויר. חום ולחות, מקשים מאוד על עריכת אירועים בתקופה זו, ואם רוצים שהאורחים ייהנו, אז צריך לשכור ציוד מתאים לשם כך.

במקומות רבים, אשר מיועדים לאירועים בשטחים פתוחים, אפשר למצוא בין היתר, פרגולות עם מאווררי תקרה או אמצעים דומים אשר מותקנים במקום. הבעיה היא, שלא כל מקום פתוח אכן מוכן לכך, ולא בכל מקום אפשר למצוא מתקנים רלוונטיים. לכן אנחנו צריכים למצוא פתרון מתאים בשביל להתמודד עם הבעיה.

אחת הדרכים הטובות להתמודד עם תנאי מזג אוויר לא נעימים, היא השכרת מצננים. מדובר על מתקנים שאנחנו יכולים להציב בכל מקום, בין אם זה בחצר של בית, פארק ציבורי, שמורת טבע, חוף ים ובכל מקום פתוח בו אנחנו רוצים לערוך אירוע.

מי שוכר מצננים ולשם מה

השכרת מצננים היא דבר מאוד רווח היום, הן בקרב אנשים פרטיים אשר מעוניינים לעשות אירועים בבית או בכל מקום אחר, והן בקרב בעלי עסקים אשר מארחים אירועים בסדרי גודל שונים ואין להם מתקנים משלהם או אין להם אפשרויות אחרות לעזור לאורחים להתגבר על תנאי מזג האוויר.

צריך לומר, השכרת מצננים רלוונטית לא רק בשביל להתגבר על חום ולחות בימי קיץ, אלא גם במהלך ימות השנה. הרי מספיק שיהיה יום אחד חם באמצע ינואר, ודווקא ביום זה אנחנו נערוך אירוע, זה יכול להיות מאוד לא נעים, בוודאי אם אין אופציה אחרת לספק אוויר נעים לאורחים.

הרבה פעמים אנשים נוטים לחפש פתרונות "קלים" יותר. למשל, אמצעי הצללה, מאווררים רגילים, או אמצעים אחרים. לא תמיד הם מספיקים ולא תמיד הם יכולים לעזור בשביל להתגבר על בעיה זו.

מתקררים במסיבה
מתקררים במסיבה

כיצד שוכרים מצננים בצורה נכונה

בשביל לשכור מצננים בצורה נכונה, אנחנו צריכים תחילה לאפיין את הצרכים שלנו. בין אם זה גודל השטח בו אנחנו רוצים להשתמש במצננים, בין אם זה כמות האורחים שאמורה להגיע לאירוע, מועד האירוע ועוד. ככל שאנחנו נאפיין בצורה נכונה ונקודתית יותר את הצרכים שלנו, כך נוכל להשתמש באמצעים שעומדים לרשותנו בצורה אופטימלית יותר.

בשלב הבא, אנחנו צריכים לבחון את האופציות שעומדות לרשותנו. אנחנו צריכים לבחון אילו מצננים יש לנו אפשרות לשכור, מה העוצמות שלהם, אילו פונקציות יש בהם וכל פרט אחר שיכול להשפיע עלינו ועל השימוש במצננים. חשוב שאנחנו נבחר כאלה שיכולים לשרת אותנו באופן אופטימלי מבחינת כל האפיונים שלהם.

צריך לשים לב, בין היתר, לעוצמה של המצנן, ליכולת הוויסות של המכשיר, אופן הפעולה שלו (שקט או רועש) וכן, רצוי מאוד לשים לב כמה קל לנייד אותו ממקום למקום.

 

המאמר עזר לכם?
שתפו עם החברים

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו