אאודי A1 – לצעירים ומשפחות

רכבי סופר מיני יוקרתיים צוברים יותר ויותר אהדה וביקוש לאורך השנים. חוץ מהצורך הברור ברכב קטן שמקל בפקקים ובמציאת חנייה בערים צפופות כמו תל אביב, רמת גן וערים אחרות בגוש דן, גם העלייה בסטייל וביוקרתיות של רכבי המיני עלתה מאוד עם השנים ולכן גם פלח אחר באוכלוסיה המורכב גם מצעירים וגם משפחות, שמחפש דווקא רכבים שהם לא רק פונקציונליים אלא איכותיים ומשדרים יוקרה, נכנס למשחק ומחפש רכבים כמו ה- אאודי A1.

למה דווקא אאודי A1?

האאודי A1 היא מכונית סופר מיני יוקרתית אך בין הדגמים של אאודי היא הזולה ביותר, ותג המחיר שלה – 152,000 לגרסת הבסיס, מאפשר לרבים לחלום עליה ולרכוש אותה, במיוחד אם משלבים את תג המחיר עם אפשרויות מימון רכב שמציעות חברות ליסינג רבות. המתחרות של אאודי A1 שהן גם זולות ממנה משמעותית הן הסיאט איביזה והפולקסווגן פולו ששותפות בתכונות רבות, אך האאודי A1 היא בעלת עיצוב יוקרתי יותר ומגיעה עם האבזור הטכנולוגי של אאודי שהוא בין המתקדמים בשוק.

בנוסף, להיותה קומפקטית וקטנה, לאאודי A1 ביצועים לא רעים בכלל בעקבות מנועי הבנזין טורבו בנפח 1.0 ליטר ו- 1.5 ליטר שנותנים לה ביצועים ספורטיביים ומהירים, תוך כדי שמירה מעולה על יחס דלק מול כוח – האאודי A1 היא מכונית קומפקטית, מהירה וחסכונית בדלק, עם מרווח פנימי שמתאים בצורה מספקת גם למשפחות.

הדרך הטובה ביותר לקנות אאודי A1 ב- 2020

היום מי שחפץ ברכב, במיוחד כשמדובר על רכבים כמו אאודי A1 שלמרות התג המחיר הטוב ביחס לאיכות והיוקרה של הקונצרן, עדיין מדובר על מחיר משמעותי, קונה רכבים במסלולי מימון לרכב של חברות הליסינג המאפשרים לקבל הלוואה בתנאים הטובים ביותר לקניית רכב חדש ופריסת התשלומים בצורה נוחה שמתאימה לכם.

בצורה כזו, אתם לא קורסים תחת העול הכבד של תשלום הרכב בבת אחת, הכיס נשאר קליל ואתם מתחדשים ברכב חדש. אנו מציעים לכם לבחור את חברת הליסינג שלכם טוב טוב, מכיוון שההבדלים במסלולי מימון רכב הם משמעותיים מחברה לחברה – לדוגמא, חברות ליסינג מסוימות מציעות 100 אחוז מימון לרכב ללא מקדמה, כאשר חברות אחרות מציעות מימון רכב חלקי בלבד.

ביחרו בחכמה את חברת הליסינג שלכם והתחדשו ברכב חדש!

המאמר עזר לכם?
שתפו עם החברים

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו