סוגי כריות

סוגי כריות הקיימים בשוק

על מנת לתת מענה לכל אחד מאיתנו וכדי ליצור שינה טובה, מאוזנת ואיכותית, ישנו מגוון של סוגי כריות הקיימים בשוק. במאמר הקרוב ננסה לעמוד על כמה וכמה סוגי כריות הקיימים בשוק, ונבין איך לבחור את הכרית המושלמת לכל אחד מאיתנו באופן אישי. אז בואו נתחיל!

למה צריך כלכך הרבה סוגים של כריות ?

קודם כל נתחיל ונגיד שבעולם יש המון אנשים שלכל אחד מהם יש צרכים שונים ומשונים. כשמדברים על סוגי כריות הקיימים בשוק, מדברים על המון סוגים שונים שכל אחד מהם הוא בעל יתרונות אחרים שיכולים לסייע לשינה איכותית ומיטבית.

כרית היא מוצר שלכל אחד מאיתנו יש צורך בו, היות ויש לה תפקיד חשוב וחיוני בשמירה על בריאות הראש, הצוואר והגב שלנו. כריות יש מכל מיני סוגים – כריות שינה וכריות ארוכות כדי שיהיה לכולם את מי לחבק בלילה. במאמר הקרוב נתמקד בכריות שינה, אז בואו ונבחן סוגי כריות הקיימים בשוק.

סוגי כריות הקיימים בשוק

הסוג הראשון מבין סוגי כריות הקיימים בשוק הוא הכרית אותה אפשר למצוא בבתי המלון. הכרית עשויה משלוש שכבות ובדרגת קושי רכה. כרית זו עשויה משתי שכבות של פלומה רכה משני הצדדים, ובמרכז שלה שכבה נוספת של נוצות. הכרית היא מפנקת, אך אינה מתאימה למי שזקוק לתמיכה מיוחדת מהכרית.

כרית נוספת היא כרית שזהה במאפייניה לכרית הקודמת, אך דרגת הקשיחות שלה גבוהה קצת יותר ממנה.

עוד כרית, הידועה בשם "כרית ויסקו", היא כרית אורטופדית שדרגת הקושי שלה בינונית. הכרית היא בעלת תכונה שיכולה לזכור את צורת הראש שלכם, ועל כן יכולה להתאים את שיפועיה בצורה שתאפשר תמיכה מוחלטת בצוואר ובראש שלכם בכל תנוחה בה תבחרו לשכב ולישון. מבין מרכיבי הכרית ניתן למצוא גם סיבים של אלוורה.

סוגי כריות הקיימים בשוק – כריות נוספות

כרית לטקס היא כרית נוספת הקיימת בשוק הכריות. הלטקס מופק מעץ הגומי והוא משמש כחומר רך וגמיש. תכונות אלו הופכות את הכרית לכרית שמעניקה תמיכה מוחלטת לצוואר ולעמוד השדרה, כך שמי מכם שזקוק לתמיכה – זוהי הכרית המושלמת עבורו.

כרית ויסקוג'ל גם היא כרית נפוצה מאוד, ומזכירה בתכונותיה את כרית הויסקו אותה הזכרנו קודם לכן. הכרית היא רכה מאוד ומפנקת ביותר, וכמו כרית הויסקו גם לה יש את היכולות "לזכור ולשמור" את את מבנה הגוף והראש. הכרית היא גבוהה וכדאי מאוד לנסות אותה לפני הקנייה, היות והיא עלולה לא להתאים לכל אחד.

איפה קונים כריות?

כריות מומלץ לקנות במקומות מוכרים וברשתות הגדולות. חנות איכותית בה ניתן לקנות כריות היא החנות HEAVEN יבואן כריות שמציעה מגוון מוצרי טקסטיל איכותיים ובמחירים מצויינים, כשהכריות הן חלק מהמגוון כמובן. עם ניסיון של למעלה מ-50 שנים בשוק הטקסטיל, בטוח שתצאו מרוצים עם המוצרים של חברת HEAVEN.

המאמר עזר לכם?
שתפו עם החברים

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו